Why Not? vin til 39 kr. og danske økologiske æg til 16 kr. - se ugens lokale tilbud

dato

Vi har gennemgået denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Frederiksværk og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Kvickly, Netto og Spar.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Kvickly: Why Not? vin til kun 39 kr. pr. flaske

Kvickly tilbyder en række varianter af Why Not? vin, herunder Zinfandel Rosé, Pinot Grigio og Zinfandel, til en skarp pris på kun 39 kr. pr. flaske. Du sparer hele 70,95 kr. pr. flaske. Tilbuddet gælder fra fredag den 4. april til torsdag den 10. april.

Netto: Danske økologiske æg til kun 16 kr.

Netto har et godt tilbud på danske økologiske æg, hvor du kan få 8 stk. str. M/L for kun 16 kr. Der er en begrænsning på 6 bakker pr. kunde pr. dag til denne pris. Tilbuddet gælder fra lørdag den 5. april til fredag den 11. april.

Spar: Schulstad Det Gode Rugbrød til 10 kr. pr. stk.

Spar tilbyder Schulstad Det Gode Rugbrød i varianterne Solsikke eller Gulerod til kun 10 kr. pr. stk. Der er en begrænsning på 4 stk. pr. kunde pr. dag til denne pris. Tilbuddet gælder fra fredag den 4. april til torsdag den 10. april.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.