Hjælp søges: Have, Diverse og Hus i Frederiksværk

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Frederiksværk:

  • profil billede
    Loredana B.
    Fra Frederiksværk
    Jeg er Maria, jeg har 31 år, jeg er gift og har en dreng 8 år Jeg har 8 års erfaring med rengørin...
  • profil billede
    Alex S.
    Fra Frederiksværk
    VVS : Uddannet VVS’er
  • profil billede
    Frederik L.
    Fra Frederiksværk
    Ikke bange for at tage fat! Du får altid god og venlig service.

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Danny K., Inge H. og Inge H. søger hjælp til husopgaver i Frederiksværk

  • thumbnail
    Lave klar til bad I badeværelset
    Fra Danny K. (Frederiksværk)
    Vi har lige købt hus og der er en brusekabine. Den fjerner vi og så skal der gøres klar til at der...
  • thumbnail
    Udskifte rådne blokhusbrædder på sommerhus.
    Fra Inge H. (Frederiksværk)
    Udskiftning til nye: 10 blokhusbrædder à 8 x 208 cm. 10 blokhusbrædder à 8 x 235 cm. 15 blokhusbræd...
  • thumbnail
    Vinduespudsning
    Fra Inge H. (Frederiksværk)
    Hus 56 m2 + terrasse. 3 dobbelte terrassedøre, 3 enkeltdøre, 2 dobbelte vinduer (gulv til loft), 2 ...

Heidi A., Pia L. og Kenneth A. søger hjælp til haveopgaver i Frederiksværk

  • thumbnail
    Fjernelse af ukrudt
    Fra Heidi A. (Frederiksværk)
    Har brug for hjælp til fjernelse af ukrudt under en hæk Ca.10-12 meter og i et lille bed på 3x2 met...
  • thumbnail
    Græsplæne der er vokset til i græs og ukrudt. Ca 250 kvm
    Fra Pia L. (Frederiksværk)
    Græsset og ukrudt er meget højt. Ca 1meter. Det kan min græsslåmaskine ikke klare. 250. Området er ...
  • thumbnail
    Træfældning
    Fra Kenneth A. (Frederiksværk)
    Diameter 30-35 cm. Højde 10-15 meter. 4 grantræer. Adgangsforhold er frie. Placering tæt på bebygg...

Emil T., Emil T. og Ditte V. søger hjælp til diverse opgaver i Frederiksværk

  • thumbnail
    2 stenslag fjernes I forrude
    Fra Emil T. (Frederiksværk)
    2 stenslag I forruden på min bil. Det ene er meget lille, ca 5 mm, og det andet lidt større, samlet...
  • thumbnail
    Fjerne hveosebo
    Fra Emil T. (Frederiksværk)
    Lille hvepsebo, ca 20 cm I diameter, sidder mellem solcelle paneler og tagflade I vores sommerhus, ...
  • thumbnail
    Bekæmpelse af bjørneklo
    Fra Ditte V. (Frederiksværk)
    Vi har opdaget bjørneklo i et hjørne af vores Mark. Der er nok omkring 10 planter. Vi vil gerne hav...
Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand